Tam iki yıldır yayında olan www.yücelbinici.com olarak, siz dostlarımızın teveccühü ve ilgisi ile her geçen gün daha da güçlenerek, gösterdiğiniz yakınlığa layık olmaya çalışıyoruz.

Geçtiğimiz iki yılda 84.000 ziyaretçi, 100.000 okuma yapmış. Yani ortalama olarak günlük 115 ziyaretçi, 137 okuma gerçekleştirmiş; yani çoğu ziyaretçi günlük olarak birden fazla yazı okumuş. Toplam 675 yazı yayınlamış, yazı başına 148 okuma gerçekleşmiş. En çok aylık ziyaret 9.960 kişi, en çok aylık okuma 11.947 kişi olarak Ekim.2018’de gerçekleşmiş. Bir günde en yüksek günlük ziyaret 639 kişi, en çok okuma 688 olarak 5 Nisan 2018 günü olmuştur.

Bizce bu rakamlar, ticari hiçbir yanı bulunmayan, hiçbir yerde hiçbir tanıtımı, reklamı olmayan, hiçbir yerden destek almayan; spor, siyaset, magazin, dedikodu gibi popüler kültür sığlığından uzak duran, ciddi ve ağır sayılabilecek kişisel bir web sitesi için çok ciddi bir teveccüh ve ilgi göstergesidir.

Sitenin hayatta kalması için, sadece mesai saatleri dışında çalışabilen tek kişi olduğumuzu da hesaba katarsak verdiğiniz desteğin, motor gücünün ve değerin büyüklüğünü daha net ifade etmiş oluruz.

Bütün bunlardan anladığımız şudur ki biz artık günden güne büyümekte olan çok güzel bir aileyiz. Bu aile içerisindeki görevimiz, yapmakta olduğumuz bu işi her geçen gün geliştirmek ve bu aileye daha çok yarar sağlamaktır.

Bizi yüreklendirmek, desteklemek ve üretme gücümüzü artırmak isteyen dostlarımızdan beklentimiz; teveccüh gösterirlerse, site içeriğindeki yazıları sosyal medya hesaplarında daha çok paylaşarak daha çok insana ulaştırmaları, daha çok insanı bizden faydalandırmaları, çevrelerindeki güzel insanların ailemize katılmalarını sağlamalarıdır.

Sözün özü şu ki bizim için çok önemli ve çok değerli olan teveccühünüz, ilginiz ve alakanız ile verdiğiniz destekten dolayı her birinize çok çok teşekkür ediyoruz; iyi ki varsınız, iyi ki yanımızdasınız, iyi ki yakınımızsınız, iyi ki dostumuzsunuz, iyi ki kocaman yürekli, kocaman bir aileyiz…

Her şeyin düşlediğiniz gibi olması dileği ile, sevgi ile, saygı ile, dostluk ile, selam ile…

 

www.yucelbinici.com