Beş yıl önce İddiasız, kendi halinde, mütevazı bir web sitesi kurdum, kendimce yazıp çizmek için. Dostlarımla güzellikleri paylaşmaktı amacım. 5 yılda 500.000’ den çok kez benimle aynı ekrana baktınız altı kıtadan, onlarca ülkeden. Aynı harfleri, sözcükleri, tümceleri gezindi gözlerimiz. Ben yazarken, siz okurken düşündük benzer şeyleri.

Yüzde doksanınızla sosyal medya da dahil, başka hiçbir yerden bağımız yok ama çok daha güçlü bağlar kurduk beyinlerimiz ve kalplerimiz arasında. İltifatınızı ilginizle ilettiniz, sessizce gelip gittiniz haneme, layık olmaya çalıştım aklınızın ve kalbinizin iltifatına.

Zira her okunmayı tacım saydım. Her ziyaretinizde en iyi şekilde ağırlanmayı fazlasıyla hak eden konuğumdunuz, her ziyaretiniz çok değerli bir iltifattı benim için.

Hep birlikte beş yılı geride bıraktık. Birbirimizi değerli gördüğümüz nice beş yıllarımız olsun. İyi ki varsınız ve iyi ki dünyanın dörtbir yanından, yalnız olmadığımı çok zarif bir şekilde hatırlatmayı ihmâl etmeyen yüreğinizle, yanıbaşımdasınız.

Her bir konuğuma, her bir konukluğu ve ilgisi ile gösterdiği iltifatı için ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum. Tacımsınız…

Sevgiyle, saygıyla, dostlukla.

yücel binici

www.yucelbinici.com