Hayatımıza giren her bireyle tanışmış olmamızın bir sebebi vardır. Bazı insanlar içimizdeki en kötüyü uyandırır, bazıları da bize daha iyi şartlarda olmamız için ilham verirler. Ne zaman onların enerjisinin bize rehberlik etmesine ihtiyaç duysak bize koruyucu melek gibi görünen insanlar vardır. Herhangi biri olabilirler, yeni bir iş arkadaşınız, yeni sevgiliniz veya bir kafede çalışan yabancı biri. Şimdi kendinize bu soruyu sorun;

Hayatınızda ruhsal koruyucunuz gibi davranan biri var mı?

  1. Onlarla iken siz, kendiniz gibisinizdir. Bir şeyleri saklamaya gerek yoktur çünkü onların sizi yargılamadığını bilirsiniz. Kendinizi olduğunuz gibi görürsünüz.
  2. Onlardan en iyi tavsiyeyi alırsınız. Hayat zorlaştığında, size en iyi adımları attıracak kişilerin bilge ruhlu bu insanlar olduklarını bilirsiniz.
  3. Onlarla güçlü bir bağ oluşturmuşsunuzdur. Onları hayatınızdaki diğer insanlar kadar tanımamanıza rağmen onların varlığı sizde büyük bir etki uyandırır.
  4. Onların tam da size göre olduğunu hissedersiniz. Büyük sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz ancak tam da onlara ihtiyacınız olduğunda hayatınıza girecek yolu hemen bulurlar.
  5. Onların varlığı sizi rahatlatır. Kötü bir ruh halinde olsanız dahi, onlar yanınızdaysa hayatınıza güneş ışığını getiriyormuş gibi görünürler.
  6. En sıkı sırlarınızı onlarla paylaşırken içiniz rahattır. Onların tarafından koşulsuz şartsız bir kabulün olduğunu hissedersiniz.
  7. Sizi koşulsuz kabul ettiklerini bilirsiniz. Sizi bir birey olarak görürler ve benzersizliğinizden dolayı sizi kabul ederler.
  8. Onlar çevrenizdeyken enerjinizin coşkun olduğunu hissedersiniz. Size ne zaman en güzel iltifatları edeceklerini bilirler ve bu da hep tam da ihtiyacınız olduğu ana denk gelir.
  9. Onlarla zaman geçirdikten sonraya dünyaya daha pozitif bir bakış açısıyla bakarsınız. Onların enerjisi çevrenizdeki tüm güzelliklerin farkına varmanızı sağlayacak belirsiz bir enerji gibidir.

 

 

 

 

 

Kaynak:

“Koruyucu Meleğinizi Tanıyın: Bu 9 Maddeye Uyan Bir Tanıdığınız Varsa Onlara Mutlaka Dikkat Edin!” https://anetteinselberg.com/